Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1. SATICI BİLGİLERİ

Satıcı İsim/Unvanı

:

KRİSTAL MERKEZİ YAPI İŞLETME YÖNETİM VE TEMİZLİK HİZMETLERİ PEYZAJ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Satıcının Açık Adresi

:

Anıttepe Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:137/7 Çankaya/ ANKARA 

Satıcının Telefonu

:

Satıcı Mersis No

:

Satıcı E-Posta

:

Alıcının İade Halinde Malı Satıcıya Göndereceği Kargo Şirketi

:

MNG Kargo

www.efidanmarket.com Çağrı Merkezi Numarası ve İletişim E-posta Adresi:

İşbu ön bilgilendirme formu kapsamında Alıcıya siparişinin detayları hakkında bilgilendirme yapılmakta olup, Alıcının Mal/Hizmet’in online olarak alınmasına ilişkin olarak 29188 Sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince mesafeli satış sözleşmesini onaylaması gerekmektedir. Ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi www.efidanmarket.com tarafından kayıt altına alınmakta olup, Alıcı’ya dilediği zaman bir nüsahası e-mail üzerinden gönderilecektir.

3. SÖZLEŞME KONUSU MAL VE HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ ve FİYATI (KDV DAHİL)

Ürün Açıklaması

Adet

Peşin Fiyatı

Ara Toplam (KDV Dahil)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

Toplam

-

* www.efidanmarket.com internet sitesinden eş zamanlı olarak gerçekleştirilen alışverişlerde hak kazanılan toplam indirim tutarı, kargo bedeli ve taksit farkı tutarı birlikte yukarıdaki tabloda gösterilmiştir.

Teslimat Adresi

:

Teslim Edilecek Kişi

:

Satıcının Telefonu

:

Fatura Adresi

:

Sipariş Tarihi

:

Teslim Şekli

:

4. ÖDEME VE TESLİM ŞARTLARI

Kargo Hariç Toplam Ürün Bedeli

:

Kargo Ücreti

:

Taksit Farkı

:

Toplam Sipariş Bedeli

:

Sipariş Tarihi

:

Ödeme Şekli ve Planı

:

Teslim Şartları ürün sayfasında belirtildiği şekilde uygulanacaktır.

Teslim Şartları: 

Teslim Alacak Kişiler:

5. CAYMA HAKKI

Alıcı mal/hizmetin kendisine tesliminden itibaren, hiçbir gerekçe göstermeksizin 14 (on dört) gün içinde cayma hakkını kullanarak mal/hizmeti iade edebilir. Alıcı, cayma hakkı kullanım bildirimini Websitesi üzerinden Satıcı’ya ulaştırır. Satıcı, Alıcı’nın cayma beyanının kendisine ulaşmasından itibaren 15 (on beş) gün içinde mal/hizmet bedelini iade etmekle yükümlüdür. Alıcı, cayma hakkını kullanmasından itibaren, 10 (on) gün içinde malı Satıcı’ya geri gönderir. Alıcı iade edeceği mal/hizmeti ön bilgilendirme formunda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi ile Satıcı’ya gönderdiği sürece, iade kargo bedeli Satıcı’ya aittir. Alıcı’nın iade edeceği malı ön bilgilendirme formunda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile göndermesi halinde, iade kargo bedeli ve malın kargo sürecinde uğrayacağı hasardan Satıcı sorumlu değildir. Mal ile beraber fatura da, mevcut olması halinde, ilgili iade bölümü de doldurularak ve Alıcı tarafından imzalanarak teslim edilmelidir.

6. CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER

Cayma hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz:

a) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde

b) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde

c) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmelerde

ç) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmelerde ve her halükarda 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği madde 15’te sayılan sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamayacaktır.

7. UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu Ön Bilgilendirmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Alıcının Mal veya Hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 68. maddesinin 1. fıkrasında belirtilen alt ve üst limitler doğrultusunda tüketici talepleri hakkında ilçe/il tüketici hakem heyetleri yetkilidir.

Yukarıdaki bilgiler uzaktan iletişim araçlarına uygun olarak ve iyi niyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verilmiştir.